28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider3



Írd ide hozzászólásod:

SideWinder
SideWinder [80]
Ismét szeretnék segítséget tőletek.
Valahol második pályánál elakadtam!!!!!!!
Ott tartok valami szögek össze akarnak nyomni,és meghalok.Képtelenség felmászni,legugolni.Mert ha ezt Csinálom meghalok.Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!
SideWinder

Vissza

Fórumszabályzat