28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Nekem az a mániám hogy ilyenkor megkérdem...nem cserélünk?
A Stronghold Crusader-r én ma fedeztem fel hogy a világon van és kellene,boltban mennyi?
A Flashpoint-ban egyetértünk.
Ha mehet egy kis cserebere akkor,jelezd.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Nagymáj
Nagymáj [268]
-Stronghold: Crusader
-S.W.I.N.E.
-Operation Flashp.
-Archangel
A strongholdCrusader ÍRTÓJÓ játék! egyetértek foximaxi!

Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!

Vissza

Fórumszabályzat