28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

aloa
aloa [252]
Sziasztok!
Szeretnék venni egy monitort, csak nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e TFT-re beinvesztálni.
Azt hallottam, hogy ezek a monitorok nem olyan szinhűek, mint a hagyományosak,valamint a gyors képváltásokat nem mindegyik képes követni.
Nektek mi a véleményetek?

Vissza

Fórumszabályzat