28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

fehtam
fehtam [18]
Most akkor milyen TFT monitort érdemes venni? A Belinea 101715 17"-os monitora jó ?
Asszem 20 ms a gyújtás-oltás, nem tudom, valamelyik.

Vissza

Fórumszabályzat