3x vittem végig a játék mind2 kampányát hardon és ezek a karakterek voltak a leghasználhatóbbak!
hering: valszeg megy lebutítva de a videókártya nagyon sokat befolyásol!
Nekem egy Celeron 1.7Ghz-en 512SD-vel és GeForce2 MX400 64MB-al közepesen el-el ment... kicseréltem egy GeForce4 ti4200 64MB DDR-re és full graf, 1024-es felbontás, élsimítás meg minden és faxán megy szal ennek videókártya kell!
ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT