28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Sting!



Írd ide hozzászólásod:

PoCoK
PoCoK [2328]
Én is kipróbáltam, de nem tudtam vele játszani annyira lassú volt + szaggatott 640*480-s felbontásban.Mondjuk ez meglepett mert pl. a Black & White lazán futott a gépemen..

stufumofo™

Vissza

Fórumszabályzat