28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

!hollow
!hollow [2925]
Felhőkarcolókról álmodni se merek még.

Think you're alone? Think again.

Jency
Jency [473]
Nekem qrvara nincsnek felhokarcoloim... baren mindig ugy epulok ,hogy minden csepp terulet ki legyen hasznalva

Na megyek jaccom egy kis idot

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat