


Az én véleményem,hogy az ilyen játékokat mindenképen le fogják magyarositani.de nem mindegyj mennyi idő alatt és mennyire jol.pl:war3 kb 1 évig forditották (de ebbe ben volt a szinkron is)Nos ha addig nem jelenne meg a republichoz nem szerezném be de ha kb 1 évmülva megjelenik már olcsobb,és olcsobban magyarul ugyanzt kapod
Különben ha tényleg ennyire jo akkor már ezért megéri angolul tanulni
???"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
