28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

csuroach
csuroach [4262]
Hát végülis mindegyj(jo azért nem de.)ha már 100-adszorra probálod biztos tudod mi a feleadatAz én véleményem,hogy az ilyen játékokat mindenképen le fogják magyarositani.de nem mindegyj mennyi idő alatt és mennyire jol.pl:war3 kb 1 évig forditották (de ebbe ben volt a szinkron is)Nos ha addig nem jelenne meg a republichoz nem szerezném be de ha kb 1 évmülva megjelenik már olcsobb,és olcsobban magyarul ugyanzt kapodKülönben ha tényleg ennyire jo akkor már ezért megéri angolul tanulni???

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat