28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Terminator ist kormányzó! Mit szóltok?



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Majd drukkolok

Tényleg van egyébként Angliában néhány nagyon szép nő (és azok között is akad még néhány olyan is, aki nem totál síkhülye - na meg hajlandó is egy magamfajta vadkeleti arcot az ágyához bilincselni - az egyéb részletek nem publikusak)

Na de ez már vastagon off. Itt a Conan/Terminator fényzése folyik

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy ő nyert. Amerikában pl. korántsem olyan korruptak a poliikusok, mint nálunk, de egy olyan kaliberű fickót, mint ő, nem is lehetne mivel lekenyerezni
MagicMoment
MagicMoment [17778]
őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
szép darab..
de..azért megvédem magam
1.a szöszi miatt nem durrogtam,az zavart h a srác a hátam mögött hülyének nézett.
2.a szöszke télleg kaki csaj volt..meg én ugyis csak üres óráimból szántam volna rá néhány röpke pillanatot.
3.nincs 3

nekem most ő kell:
http://www.freeweb.hu/porky/psystemerror030920/dscf0089.jpg

igy jol mutatok a képen vele..hozza a kép szinvonalát.
Drukkoljál szombaton mert igyexem rárepülni.
Természetesen olyan zuhano elkapo és mindent viszek stilusban!!
"nesze egy kép"
Aruns
Aruns [7073]
Tudod mit? Nesze egy kép egy tehetséges kis csajról (hyper partin)
http://www.clanremix.org.uk/melookingbrown.jpg
Nem akarlak ugratni, de hol van ettől az a kis szöszi, aki miatt itt durrogtál a fórumon, hm?

Vissza

Fórumszabályzat