Tényleg van egyébként Angliában néhány nagyon szép nő (és azok között is akad még néhány olyan is, aki nem totál síkhülye - na meg hajlandó is egy magamfajta vadkeleti arcot az ágyához bilincselni - az egyéb részletek nem publikusak
)
Na de ez már vastagon off. Itt a Conan/Terminator fényzése folyik
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy ő nyert. Amerikában pl. korántsem olyan korruptak a poliikusok, mint nálunk, de egy olyan kaliberű fickót, mint ő, nem is lehetne mivel lekenyerezni


)
