28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Age of Sail II (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Akárki
Akárki [1675]
Üdv!

Kb. egy éve játszottam ezzel a progival. Most megint itt van nálam. Pár hete mintha láttam volna egy magyarosítást hozzá, de nem tudom hol. Ha valaki tudja, hol van neki ilyenje, az kérem szóljon.

Még egy problémám van. Nem tudomm eklindítani a játékot, mert valami dll-t hiányol. EAX a neve. nem tudjátok honnan lehetne pótólni?

Nagyon jó játék, szeretnék vele nyomulni. Aki tud, kérem segítsen.

Köszi!

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Vissza

Fórumszabályzat