28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elindult a There (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Scribble
Scribble [49]
hehee..

nahmindegy, a lényeg, hogy énis regisztráltattam magam.. ami a "lövésről" szól, melegen ajánlom a Horizonst és a Dark & Light vagy mit.. OTT lehet lőni.. mondjuk legfőképp varázslattal meg nyilakkal, de az is lövészet valamilyen fokon...

amit viszont nem tudtam kideríteni, hogy ez is MMO (Massivly Multiplayer Online)? mivel a demokban csak 6-7 ismétlődő név volt, és nemolyan sok ember.. szal szerintetek?

Vissza

Fórumszabályzat