28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elindult a There (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Warhawk
Warhawk [1146]
Letöltöttem, kipróbáltam. Tetszik. Grafikára ne várjon senki valami csodát. 90 Mb az installer, nem is tölt le semmi mást. Viszont ez éppen elég ahhoz, hogy kellemes, elfogadható és ami a legfontosabb, változatos helyszíneket, karaktereket hozzon létre.
Most éppen nem volt tömegnyomor, de ahogy néztem vannak elég népes klubbok, események, majd még nézelődök. Ami nagyon megtetszett, első induláskor azonnal rámkérdezett egy emberke, hogy látja, hogy új vagyok, segíthet-e valamiben. És ezt több helyen láttam, "profik" magyarázták, mi hogy megy.
Ami nem tetszett, a pénzszerzés. Több módja van, sajna a legegyszerűbb dollárt váltani, azaz befizetni X összeget, hogy kapj X mennyiségű játékban elkölthető pénzt. Hála az égnek az itteni valuta gyengébb, mint a dollár.
Viszont ha valaki ért pl Photoshophoz, az csinálhat ruhákat, festményeket, amiket elárverehzet, és van még egy rakás hasonlóan inkább kreativitást igénylő munka, de azt mondják, elég nehéz velük pénzt keresni.
Minden esetre eddig tetszik a dolog, biztos kihasználom azt a 14 napot. Nagyon okos, hogy eddig még egy árva darab hitelkártya számot nem kértek sehol, ez úgy vettem észre ritkaság hasonló játékok között.

Ha valaki csatlakozna, Warhawk_HUN néven vagyok elérhető.

Vissza

Fórumszabályzat