Én is végigjátszottam a játékot és egy kicsit elszomorodtam rajta. Az még oké, hogy sztálingrádi kampány, engem annyira nem zavarna, de hogy miért kerülünk Sztálingrád után Berlinbe ? Ott persze lehenteljük az egész gestapót és senkinek sem tünik fel ...
Szóval ennél többet vártam a játéktól, a küldetések sem annyira változatosak, a Normandiai kampány meg egyszerüen katasztrofális ... Ebből a játékból sokkal többet ki lehetett volna hozni ...
Mocskos kapitalisták !
WarGaming forever ! http://wargamer.hu