28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 3: Destination Berlin (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

aladar
aladar [5]
én elakadtam az ambush the convoi című pálya végén segítsetek, mit kell csinálni! köszi
darkforce
darkforce [2151]
Az utóbbi időben minden fejlesztőt a pénz vezet.

Én is végigjátszottam a játékot és egy kicsit elszomorodtam rajta. Az még oké, hogy sztálingrádi kampány, engem annyira nem zavarna, de hogy miért kerülünk Sztálingrád után Berlinbe ? Ott persze lehenteljük az egész gestapót és senkinek sem tünik fel ...

Szóval ennél többet vártam a játéktól, a küldetések sem annyira változatosak, a Normandiai kampány meg egyszerüen katasztrofális ... Ebből a játékból sokkal többet ki lehetett volna hozni ...

Mocskos kapitalisták !

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat