Elméletem szerint,ha valaki vetitő gépen játszik vagy plazma tv-n az Anti-Alising probléma is elmulik,ugyanis a létrejöttének oka a TV képernyőjén elterülő vizszintes csikozás !
VG-nél úgyi ilyen eleve nincs is .
A gyengébbek kedvéért az Anti-alising = Poligon él !
Dante.......
Let's Rock Baby