28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTI-ALISING OF !!!



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Szerintem meg ez nem ideillő téma!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

dante.a.k
dante.a.k [59]
Elméletem szerint,ha valaki vetitő gépen játszik vagy plazma tv-n az Anti-Alising probléma is elmulik,ugyanis a létrejöttének oka a TV képernyőjén elterülő vizszintes csikozás !
VG-nél úgyi ilyen eleve nincs is .
A gyengébbek kedvéért az Anti-alising = Poligon él !
Dante.......

Let's Rock Baby

Vissza

Fórumszabályzat