28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTI-ALISING OF !!!



Írd ide hozzászólásod:

Remen
Remen [1651]
Hardver téma, amúgy ez baromság.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

dante.a.k
dante.a.k [59]
Elméletem szerint,ha valaki vetitő gépen játszik vagy plazma tv-n az Anti-Alising probléma is elmulik,ugyanis a létrejöttének oka a TV képernyőjén elterülő vizszintes csikozás !
VG-nél úgyi ilyen eleve nincs is .
A gyengébbek kedvéért az Anti-alising = Poligon él !
Dante.......

Let's Rock Baby

Vissza

Fórumszabályzat