28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Guar
Guar [1224]
marco69: A te 331 hozzászólásodból 300 leugatással kapcsolatos, pont mint a mostani is. A f*szért kell rögtön ugatni mindenkinek, aki nem találja meg estleg a többi topicot. Nyugodtan is meg lehet mondani. Főleg mivel nem sok hozzászólása van, tehát nem rég ismerkedik a PcDome-mal. Valószínüleg neked sem a keresés gomb volt az első amit az oldalon észrevettél.

Far Cry: A demót még nem szedtem le, majd februárban azzal kezdek. De nagyon várom már a játékot és elég nagyok az elvárásaim eme szoftverrel szemben. Remélem nem fogok csalódni. Valaki, aki már próbálta a demót írhatna valami véleményt, mert még nem sokat hallottam.

Vissza

Fórumszabályzat