28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Eric: Hát, tény, hogy nem egy PS2Dome vagy XboxDome vagyunk

Aruns: Aha, valami ilyesmin gondolkodtam.

Yuber 7: Nem tudom, ahogy épp eszünkbe jut valami. Meg akkor mondjuk ebben a témában lehet javasolni is kérdéseket, aztán meglátjuk, felhasználjuk-e azokat
Eric
Eric [20761]
Ahogy nézem a konzolgyártók nem a PC Dome látogatóin gazdagodtak meg...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat