Aruns: Aha, valami ilyesmin gondolkodtam.
Yuber 7: Nem tudom, ahogy épp eszünkbe jut valami. Meg akkor mondjuk ebben a témában lehet javasolni is kérdéseket, aztán meglátjuk, felhasználjuk-e azokat

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések


"Dilisek ezek a rómaiak...!"