28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

Yuber
Yuber [4851]
Pl meg lehetne kérdezni, kinek mi a kedvenc játék stílusa.

Vagy, hogy miért jár a PcDome-ra: Hírekért, letöltésekért, fórum miatt stb...

Ha eszembe jut valami, közlöm.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Dino
Dino [6086]
Eric: Hát, tény, hogy nem egy PS2Dome vagy XboxDome vagyunk

Aruns: Aha, valami ilyesmin gondolkodtam.

Yuber 7: Nem tudom, ahogy épp eszünkbe jut valami. Meg akkor mondjuk ebben a témában lehet javasolni is kérdéseket, aztán meglátjuk, felhasználjuk-e azokat
Eric
Eric [20761]
Ahogy nézem a konzolgyártók nem a PC Dome látogatóin gazdagodtak meg...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat