28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

Eddie
Eddie [2519]
Dino!ha nem túl nagy kérés, eccer kibocsátanál egy olyan kérdést, h ki mijen felbontást használ?nemlenne hüjeség tudni,melyik a preferált...Thx Eddie

huligans for life

Dino
Dino [6086]
The Lord: Ehhez inkább nem fűzök hozzá semmit.

Yuber 7: Ja, én se értem, miért is baj bárkinek egy plusz "funkció". Akinek nem tetszik, az ne használja, a többiek meg amúgy is örülnek neki.
The Lord
The Lord [3553]
Már szavazni is lehet a PC Dome-n. Hát akkor most... szopjam le magam keresztbe? Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb, szerintem teljesen felesleges volt. Tavaly előtt kellett volna ekkora szavazókedvvel rendelkeznie egyeseknek ;Đ.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat