
na ami van hozzá file egy .dll be kell másolni a fökönyvtárbaés ami ot van .dll azt csak simán ki kell a kukába dobni így fog normálisan futni...Fórum » Beszélgetés a játékokról

na ami van hozzá file egy .dll be kell másolni a fökönyvtárbaés ami ot van .dll azt csak simán ki kell a kukába dobni így fog normálisan futni...