Sajnos nekem már késő mert megszereztem (nem ingyen).
Grafika:nem szép,Egységek:kb 3 féle van benne, pályák:kicsik, zene:na ez mondjuk nem rossz.
Egy AoM,Wc3...stb ezeket meg se közelíti.
Az elöző része a Celtic Kings is talán jobb pedig az nem mai gyerek.
Komolyan mondom sajnálom rá azt a 2000 Ft-ot.
Vagy valakinek más a véleménye?vagy van a játéknak valami pozitív része csak én nem vettem észre?

