Azé nem baj,azé reméljük a legjobbakat. ui:mé nem lehet rögtön azt a helikopter-t megépítani,amúgy vmi bővebb infó 3 fajról esetleg?
...és amerikát ki nem szarja le???....
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Azé nem baj,azé reméljük a legjobbakat. ui:mé nem lehet rögtön azt a helikopter-t megépítani,amúgy vmi bővebb infó 3 fajról esetleg?
...és amerikát ki nem szarja le???....