28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Tonic_
Tonic_ [984]
Hát pedig nem olyan nehéz. Először is az építésnél figyelj, hogy milyen telkeket raksz, a legdrágábból (sötétebb színű) lehetnek a legjobb épületek. Az olcsóbból például max. csak csaláhiház lehet stb. Aztán figyeld az RCI mutatót (residential, commercial, industry) egy szintben kell lenniük. Az is baj ha túl sok lakóházvan és kevés gyár, munkahely, vagy túl sok az üzlet és kevés a lakóház és így tovább. Aztán a környezetszennyezés. Minden ilyesmit tegyünk távol a lakónegyedtől. Plussz figyeljük az intézmények hatótávolságát is (iskola, múzeum, kórház, rendőrség stb.) ha idővel több pénzünk van, akkor ne spróloljunk ezek támogatásával (több iskolabusz, nagyobb hatótávok stb.) +persze kell áram, víz ami lehetőleg minél tisztább legyen. Egy kis városkába is minumum több suli kell 1-nél. Akkor csináltuk jól a dolgokat, ha az alsó sávon lévő mutatók elég zöldek. De ezekre mind neked kéne rájönnöd, mert ezt így elmagyarázni egy oldalas munka.
Magyarosításról meg nem tudok.

DarkDemon Games -----> www.darkdemongames.atw.hu

Solder
Solder [59]
Sziasztok!!

A SimCity 4-hez magyarosítás van??

Valaki mondja meg nekem, hogy hogyan lehetne egy várost felfejleszteni, mert én akárhogyna próbálkozok sehogy sem megy
Ha valaki részletesen leíná nekem azt nagyon megköszönném...

Vissza

Fórumszabályzat