28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Tonic_
Tonic_ [984]
Plussz pénz:
Amikor olyan a gép kedve, vagy szarban vagy, akkor kapsz ajándék/kisegítő épületeket. Ezek jó sok pénzt hoznak neked, de mindegyiknek megvan a hátránya is. Például nekem felajánlt egy toxikus anyag tároló micsodát, és baromira jól tejelt, csak hatalmas lett a környezetszennyezés. Amikor kapsz ilyesmi épületeket, akkor az az üzenetek között meg fog jelenni, de előfordulhat, hogy nem veszed észre, ezért rendszeresen nézd meg, hogy vannak e már ajándék épületeid (az építkezésnél asszem egy ajándékcsomag).
Azán ugye az adó. Már nem emlékszem pontosan, de asszem 9%-ig biztonságosan emelheted. Továbbá nyerhetsz pénzt szabályozásokból is, de azt most pontosan nem tudom hol lehet beállítani. Már régen játszottam vele. Bejön egy ablak, ahol bepipálhatsz bizonyos szabályozásokat. Nagy része neked kerül pénzbe (pl. vízcsatornák tisztítása stb.), de van 1-2, ami pénzt hoz (parkolódíj stb.)

DarkDemon Games -----> www.darkdemongames.atw.hu

Solder
Solder [59]
Köszike a segítséget

S plusz pénzeket mivel lehet szerezni?? A városnak miből lehet pénz keresni??
Ha vannak adók akkor azokat mire célszerű allítani a kezdeteknél??

Vissza

Fórumszabályzat