fájlt erre "Templar.xrg" és írd felül a másik ilyen néven lévõ fájlt!"), ha lenne egyáltalán ilyen file, hogy TemplarBACKUP.xrg .
Biztos, hogy ez után egy kurva darab magyarosítás nem sok, de annyit se fogok felrakni.
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
