28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videokártyák



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11864]
Ha egy monitor tudja 1024*768-ban a 100Hz-et, de a DRIVER nélkül csak 85Hz-en menne, akkor DRIVER, mert elengedhetetlen a helyes működéshez!
Amik alapból benne vannak a Windowsban, azok is driverek, és cseszhetnéd a PnP-ed, ha nem lennének. Persze, ha szövegelés helyett vetted volna a fáradságot és megnézed a Monitor Tulajdonságokat a Windowsban, rájössz, hogy van egy Illesztőprogram fül. Ezek után húzzál vitatkozni a Microsofttal, hogy az nem driver.

Dark Archon

vally
vally [9774]
Driver: a meghajtó, ami elengedhetetlen a helyes működéshez.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Eric
Eric [20761]
A monitor drivere általában tartalmazza még az optimális színbeállításokat is.

A driver egy vezérlő programocska, parancssor, vagy egyszerűen információk az oprendszer számára az adott hardver helyes működéséhez.
Nem attól driver valami, hogy több MB és iszonyat banyolúlt.
Ha már ellátja a fentebb említett funkciókat, nyugodtan hívhatjuk drivernek. Ha ez valakit zavar, hagyja figyelmen kívül.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat