28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Igazából nem segítségkérés miatt írtam, mert én jól ismerem az albumot, csak kíváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek róla.
Én úgy vettem észre, hogy a Glorious Burden-t vagy az egekbe magasztalják, vagy nagyon lehúzzák (unalmas, ötlettelen, középszerű, Ripper hangja nem passzol hozzá, stb.) De nekem személy szerint nagyon bejön. A Ripper csóka meg úgy énekel, hogy a libabőr futkos folyamatosan a hátamon! Be is szereztem a Ripper-es Judas Priest albumokat, és ott is eszméletlen amit alkot az a fickó. Eddig Bruce Dickinson volt a No 1 nálam, de mostmár erősen kétesélyes a játék... Sőt, egészen megszerettem a Judas-t (eddig nem igazán ismertem), már nagyon bánom, hogy ki kell hagynom a Summer Rocks-on
gothmog
gothmog [5188]
Nem az én zenei stílusom, így nem hallottam még, viszont szinte csak jókat olvastam az albumról mindenhol. Különösképpen Ripper énekteljesítményéről. Állítólag sokkal jobban fekszik a hangjának az "Iced Earth stílus", akik hallották teljesen odavoltak érte. A Hammer szerit amúgy talán az eddigi legerősebb Iced Earth album az új. Én nem hallgatok power metal-t, úgyhogy nem tudom, de azért leírtam ezt, hátha segít.

Endure. In enduring, grow strong.

Morello
Morello [5412]
Az új Iced Earth albumot (The Glorious Bueden) hallotta valaki? Mi a véleményetek róla? És Ripper Owens-ről?

Vissza

Fórumszabályzat