28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

PHANTOM
PHANTOM [244]
Sziasztok!

Nem tudom ti ,hogy vagytok vele de nekem nem nagyon jött be a játék
szerintem lekörözi a Rainbow Six valahogy a játékmenet és a grafika sem tökéletes egy idő után uncsi az egész!
Csak ennyit akartam mondani

Trance forever!

Vissza

Fórumszabályzat