Nem tudom ti ,hogy vagytok vele de nekem nem nagyon jött be a játék
szerintem lekörözi a Rainbow Six valahogy a játékmenet és a grafika sem tökéletes egy idő után uncsi az egész!
Csak ennyit akartam mondani
Trance forever!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Nem tudom ti ,hogy vagytok vele de nekem nem nagyon jött be a játék
szerintem lekörözi a Rainbow Six valahogy a játékmenet és a grafika sem tökéletes egy idő után uncsi az egész!
Csak ennyit akartam mondani
Trance forever!