28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

Hmjt
Hmjt [16]
Ki meri egyátalán kétségbe vonni AZ r6 GYÖZELMÉT! Azt a nyomorult swat csak egy kisérrlet volt, de elég rosszul sikeredett!
A kodokkal meg nem tudom mi a kinotok, nekem elsöre bejött!

Vissza

Fórumszabályzat