28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Tonic_
Tonic_ [984]
Ó én régebben teleépítettem az egész mapot, de a populációt nem is figyeltem!

DarkDemon Games -----> www.darkdemongames.atw.hu

molzo
molzo [724]
Újraélet ez a topic!
Az én városaim méretének leírása egy kicsit lentebb elolvasható. Bár azóta már nőttek, most mekkorák már nem tudom, rég építkeztem...

X

Vissza

Fórumszabályzat