28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Tonic_
Tonic_ [984]
Pedig a módszer ua mint a 3000-ben.

DarkDemon Games -----> www.darkdemongames.atw.hu

Zsolty
Zsolty [1331]
akkor én nagyon gyenge vagyok, csak három nagy kockát telepitettem tele, de azt gyönyörüen!!!
a 3000 jobban ment nekem valahogy, bár ez már sokkal komolyabb az igaz.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Vissza

Fórumszabályzat