Nekem régen volt Ps1-em aztán vettem egy PC-t akkori csúcstechnológi
val felszerelve. Azóta semmi változtatás nincs rajta és mégis jáccottam olyan játékokkal mint Max Payne 2, Hitman 3, NFSU és semmi probléma. Szal nem igaz hogy a konzol tovább tart mint a PC.
Én nem veszek részt ebben az ördögi körben 1.mert nincs rá pénzem 2.mert nincs rá pénzem.

!!! El Gigante Madrid !!!!
