28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gépigények



Írd ide hozzászólásod:

Chrono
Chrono [3424]
Basszák meg az ördögi körükkel.
Nekem régen volt Ps1-em aztán vettem egy PC-t akkori csúcstechnológi
val felszerelve. Azóta semmi változtatás nincs rajta és mégis jáccottam olyan játékokkal mint Max Payne 2, Hitman 3, NFSU és semmi probléma. Szal nem igaz hogy a konzol tovább tart mint a PC.

Én nem veszek részt ebben az ördögi körben 1.mert nincs rá pénzem 2.mert nincs rá pénzem.

!!! El Gigante Madrid !!!!

Vissza

Fórumszabályzat