28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Õsztõl újra kapható lesz a Galaktika (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Huhh, azokat most néztem csak!
Remélem azért még finomítanak a dolgon...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Madrac
Madrac [4264]
En is nagyon bizok benne, akiket kozvetve ismerek a szerkesztok kozul garancianak tunnek a minosegre. Remelem nem lesz csalodas. Mondjuk a boritotervek nagyon gyengek.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat