28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gépigények



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
Én azt szeretm a legjobban,amikor lenézik a VGA-kat.
Amikor leírom hogy FX5200,akkor mindenki azt mondja,hogy felejtsem el,mert nagyon nem fog menni.Ez baromság.
Nekem a FC fut rendesen,mediumon 800*600-ban,átlag 20-25 FPS,ami tökéletes.
Nekem tökéletesen megfelel.
Egyébként a minimum és recommend gépigényre nem kell sokat adni.

Engem a KREED és a PoP2+NFSU2 várható igénye érdekel.

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat