Pontosabban,csak a 3.CD van levédve,de az Starforce-al
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Pontosabban,csak a 3.CD van levédve,de az Starforce-al
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."