Segítséget kérnék !!!!
A Panzers német kampányanak 4. pályaját nem tudom megoldani.
A kedves hídvető teherautók csak mindössze a volt francia bunkerekig hajlandóak elmenni, utánna nem mozdulnak!
Továbbá nem tudok csatlakozni a sereghez sem, pedig végigjártam már
az egész tábort, ill. kiirtottam mindenkit mar a térképen, de a hídvetők nem moccannak semerre
Lécci segítsetek megoldani a problémámat.