28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

SuppaTrucker
SuppaTrucker [1401]
"2. helyezett is jó" Szerintem nem jó,mert az hogy ki lett a 2. meg a 3. stb. az senkit nem izgat...

I will look for you, I will find you... and I will kill you!

Vissza

Fórumszabályzat