28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

!hollow
!hollow [2925]
Lehet, de mostanában mások is gyengélkednek. Lásd pl. a németeket.

Think you're alone? Think again.

Ghoost
Ghoost [11787]
jójó igaz 2.nak is szar lenni, pl, ha pl. 3-3 után 11esek, de pl. ha simán 3-1re kikapunk pl. úgy hogy sokkal jobb volt az ellenfél akkor is örülnénk, mert addig sehol se voltunk.
De sajna most se vagyunk ugyanúgy sehol.

Vissza

Fórumszabályzat