28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nemtom mennyire hardver de segítsetek pls



Írd ide hozzászólásod:

The Lord
The Lord [3553]
Mostanság amikor beindítom a freemailt azaz rámegyek az oldalra szokásosan kijön a kék ablak be a jelszot és beadja az én részemet a nagy halbol, de amint megnézhetném a levelem, jön az hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre, és ez jelenleg az IEXPLORE-nál de itt az üzenet:

IEXPLORE érvénytelen laphibát okozott a(z)
EZULAAGENT.DLL modulban a 0167:0228823d. címen.

A többit nem jelöltem, nem tudom, hogy ez vkinek mond vmit, de hogy ha igen, akkor az segítsen nekem pls, mert 2-3 napja nemtom megnézni a leveleimet. Több freemail címem van, mind1iknél ez a hiba, régebben az egonos mailcímemmel volt ezagond, de ott elmúlt (igaz akkor tértem át a freemailre). Szal segítsen rajtam aki tud.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat