legutóbb az a hír járta az XpandRallyról, hogy botrányos az irányítása és az egész úgy ahogy van, még csak méltatni sem érdemes összehasonlítani a Colin05-tel és a Richard Burns rallyval...
ezt nem én mondom, tán a PcGuruban írták, valahol olvastam...
ezek szerint javítottak rajta?