28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Xpand Rally demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gamma ragadozó
gamma ragadozó [346]
Hát, pajtás, sírni fogsz...Én játszottam mindkettővel. Meghalt a király, éljen a kiráy!(CMR2->Xpand Rally). Legalábbis eddig nagyon úgy néz ki; még realitásban jobb lehet a Richard Burns Rally, de grafikában nem.(mondjuk az előbbi nálam sokat számít).
mucius
mucius [10106]
látványos lett ez a gamma sztem faxa lesz
néhol be is szaggat (nekem a 30 fps már szaggatás) fullgrafon, remélem ezen még optimalizálnak vmit
leszedem a cmr5 demóját is és megnézem az mit tud

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat