28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

hunter06
hunter06 [3333]
leginkább a vocal-trance, de a progresszívet is, meg a goát is meghallgatom meg gyakorlatilag mindent, ami tüc-tüc

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Vissza

Fórumszabályzat