khhhmmm... Ezen lehetne vitatkozni.
2Pac, Cypress Hill, DMX, Dr. Dre, Gang Starr, Ice Cube, Ice T, Method Man, N.W.A, Notorious B.I.G., Obie Trice, Onyx, Public Enemy, Redman, Snoop Dogg. Kb.
Rappen kívűl hungarista zenéket, Didot meg pár filmzenét szoktam hallgatni.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
