28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
"2Pac -ra gondoltál? mert régen, 2Pac fanos voltam, de most már nem, mert Eminem lenyomta őt."

khhhmmm... Ezen lehetne vitatkozni.

2Pac, Cypress Hill, DMX, Dr. Dre, Gang Starr, Ice Cube, Ice T, Method Man, N.W.A, Notorious B.I.G., Obie Trice, Onyx, Public Enemy, Redman, Snoop Dogg. Kb.
Rappen kívűl hungarista zenéket, Didot meg pár filmzenét szoktam hallgatni.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Silent
Silent [15516]
"....meg gettórap"

2Pac -ra gondoltál? mert régen, 2Pac fanos voltam, de most már nem, mert Eminem lenyomta őt.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Joe
Joe [1133]
heavy és blackmetal meg gettórap

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Vissza

Fórumszabályzat