De nem itt van a szánalom.
Ok, van egy O-Zone együttes. Románok, buzik, nem érdekel. Na de emberek, a magyarok TOP listába dobnak egy olyan "zenét", ami a zenétől olyan messze van, mint ide Kamcsatka. Egyszerűen szánalmas, hogy a magyar nép nagyobbik része nem tudja, hogy a zene attól zene, hogy a zenei értékét tekintjük, egy zenében nem az a lényeg, hogy hogy néz ki az énekesnő, illetve az énekes, sőt az sem lényeg, hogy lezbi (TATU) vagy buzi, a zenében a zenét nézzük. Amikor ezen tulajdonságok keverednek, akkor nagy baj van. De ez nem csak a művészet királyára, a zenére igaz. Igaz ez a focira is. Például Beckham inkább a nők bálványa, mint a Real egy nagy focistája, ki egy 11-est csatár létére úgy elszúrt, hogy szánalmas volt. (A fociban nem biztos hogy mindent pontosan írtam le, nem követem, mondhatnám, utálom a focit nézni, csak játszani szeretem!) Hát összefoglalva ez a véleményem az O-zone-ról.
Tanulhatnánk pár országtól. Amúgy meg, Magyarországon nagyobb sikert futott be az O-zone, mint Romániában.
Aki nem ért velem egyet, nyugodtan írjon, Én így látom, és sztem jól látom.

Persze mindenki tévedhet.
D.