28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
linkelnél zenéket?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Lord of Destruction
Lord of Destruction [944]
vki ira h roman zene:ne rohogtessuk...
az o-zone qrvaszar,es meg sok xar roman van,de pl egy szemelyes kedvenc,mely sok magyar es angol zenekarral is felveszi a versenyt:
Zdob si Zdub
vagy AB4
vagy praf in ochi
vagy firma
szal sok jo roman van,aki nem ismeri a valasztekot az ne pofazzon
mar bocs

hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch

Vissza

Fórumszabályzat