28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

galoca
galoca [3]
És próbáltad már a rabies kódot?
Ha nem, írd be és lőj rá egy patkányra, amikor elég közel vagy hozzá!
(Nem egy nagy szám ez a kód a feladat szempontjából, de azért érdekes.)

Ha a swat.cfg-t megbabrálod, akkor attól függetlenül a saját embereidet és a civileket is le tudod lőni például üvegen, falon keresztül, úgyhogy erre vigyázni kell.

Van még egy kód, amiről valahol olvastam, de most nem jut eszembe (majd megkeresem), ezt a konzol elfogadja, de nem látok semmilyen eredményt utána.
Valami olyasmi a kód, hogy whosyourboss, de nem biztos.
Rocket
Rocket [332]
A konzolt a [~] billentyűvel hívhatod elő.

iamleet A küldetés menyerése
johnwoo Lassítás
swatlord Az egész csapat sérthetetlensége
biggerpockets Végtelen loszer
casual Yeb! Go!
doubleshot Több tűzero
nc17 Több vér
noshades Monday night game
hotstuff A gyanusítottakat nehéz megölni
justin A gyanusítottak soha nem adják fel

Nem sérülnek a csapat tagjai, ha a swat.cfg nevű fájlban a
"shootgoodguys=1" bejegyzésben az 1-et 0-ra cseréled.

Vissza

Fórumszabályzat