28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SYSTEM SHOCK 2 HELP!!!



Írd ide hozzászólásod:

Fireblade
Fireblade [92]
Szerintem jó játék! Régi játék, a grafika nem is a legjobb! Hasonlít a Deus ex-hez!
A játékhoz van a NET-en magyarosítás!

Vissza

Fórumszabályzat