28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Falcon[HUN]
Falcon[HUN] [191]
Tévedtem az imént. Mármint megéri a néha megszakadás veszélye, de tegnap, amikor éjjel megszakadt akkor, amikor mindenkitől el akartam köszönni itt-ott, majdnem földhöz b*sztam a billzetet (még szerencse h megfogta a kábel, amikor ki akartam rántani a helyéről). Nem az a baj, hogy nem tudtam elköszönni, hanem az hogy ez bunkóság, nem köszönni és otthagyni a másikat. Szar ügy, de azért Chello RulZ!

Vissza

Fórumszabályzat