---
Fórum » Beszélgetés a játékokról
The Chronicles of Riddick
No para. Nekem kisebb gépem van, mégis fut, nálad bőven menni fog.
Köszi, már jön
, csak nagyvonalúan elsiklottam néhány letöltési instrukció mellett, de már megoldottam. Még egyszer, köszi. Még egy kvescsön, mert most picit para: fut majd nálam 8 óra múlva, mikor végez??? 2600+, geforce fx5600256mbddr, 512DDr-400Mhz
, csak nagyvonalúan elsiklottam néhány letöltési instrukció mellett, de már megoldottam. Még egyszer, köszi. Még egy kvescsön, mert most picit para: fut majd nálam 8 óra múlva, mikor végez??? 2600+, geforce fx5600256mbddr, 512DDr-400Mhz"Jeti, add ide a bőröd!"
Mondom, ftp-n keresztül csatlakozz, és akkor lejön gond nélkül.
---
Ez lehetett a baj? csak mert akkor belépek és regisztrálok megint, mert lejárt már a jelszavam, de ha nem, akkor szólhatnál, mert nem poén ha megint feleslegesen lehúzatom magam...

"Jeti, add ide a bőröd!"
Én onnan szedtem le, de nem a flashgettel, hanem a flashfxp-vel...

---
Ciao. Segíthetnél, hogy jussak hozzá a játékhoz, mivel gondolom (bár ha tévedek, akkor elnézést
, hogy a tiéd sem bolti(még
) Ajánlottak itt korábban egy oldalt, de onnan nem tudtam lehúzni, valamiért a Flashgetem nem szerette, pedig máshonnan szed. Igen, beállítottam, hogy egy szálon meg minden. Megköszönném, ha megdobnál egy tuti oldalcímmel!!!
, hogy a tiéd sem bolti(még
) Ajánlottak itt korábban egy oldalt, de onnan nem tudtam lehúzni, valamiért a Flashgetem nem szerette, pedig máshonnan szed. Igen, beállítottam, hogy egy szálon meg minden. Megköszönném, ha megdobnál egy tuti oldalcímmel!!!"Jeti, add ide a bőröd!"
Jaja! De mekkora díszletek vannak már benne!!!
Sztem baxott jók!
A gamma meg egy r9550-en fullon kiválóan fut. Proci 2.4@2.8, memoria fél giga 400-as.
Sztem baxott jók!
A gamma meg egy r9550-en fullon kiválóan fut. Proci 2.4@2.8, memoria fél giga 400-as.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Köszi, sokat segítettél.
A film szerintem is jó lett, de előfordulnak benne siralmas dialógusok...összességében egy király sci-fi, Mark Vincent (Vin Diesel) mély hangja nagyon büntet!
A film szerintem is jó lett, de előfordulnak benne siralmas dialógusok...összességében egy király sci-fi, Mark Vincent (Vin Diesel) mély hangja nagyon büntet!
"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.
Simán megy, semmi szaggatósdi.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
De hogy futott?!? 

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]